Gyvatvorių žirklės

Akumuliatorinės gyvatvorių žirklės

 

Lengvas ir tylias akumuliatorines gyvatvorių žirkles paprasta ir patogu naudoti pjaunant tiek vertikaliai, tiek horizontaliai.

Tyliai veikiantis ličio jonų akumuliatorius užtikrina, kad galėsite ilgai naudoti įrenginį, o jam išsikrovus – greitai įkrauti. Jei norite dar pratęsti gyvatvorės ilgaamžiškumą, rekomenduojame įjungti savE™ režimą, kuris taupo akumuliatoriaus galią, bet užtikrina profesionalius gyvatvorės ruošimo rezultatus.

Šie rezultatai pasiekiami naudojant bešepetį variklį, kuris išlaiko tą patį sukimo momentą, kad būtų kerpama kuo efektyviau. Šioms žirklėms taip pat pritaikyta patvari pavarų dėžė, dėl kurios gaminys neperkaista. Naudodamiesi žirklėmis lengvai pasieksite net ir kiek atokesnes vietas, nes prietaisas yra itin manevringas.

Pasirinkite profesionalią gyvatvorių priežiūrą su HUSQVARNA.

Visi akumuliatoriniai gaminiai yra parduodami be baterijos. Bateriją galite išsirinkti pagal savo poreikius - pagal darbo laiką su vienu įkrovimu ir suderinamumą su kitais akumuliatoriniais gaminiais. Akumuliatoriaus įkrovimo ir veikimo trukmės vadovas.

Prekių 1 / 0 iš 0