Prekių grąžinimas ir garantija

Pagrindinis Prekių grąžinimas ir garantija

Garantija

Visiems gaminiams yra suteikiamas 24 mėnesių garantinis terminas fiziniams asmenims, ir 12 mėnesių garantinis terminas juridiniams asmenims, kuris yra skaičiuojamas nuo pardavimo datos.

Garantiniu laikotarpiu nemokamai šalinami gamykliniai defektai, atsiradę dėl surinkimo klaidų arba nekokybiškų detalių.

Pasibaigus nustatytam garantijos terminui, pardavėjas atsako už gaminio trūkumus pagal LR įstatymų nuostatas, jei gaminys įsigytas fizinio asmens ir naudojamas asmeniniams ar namų ūkio poreikiams.


Prekių grąžinimas

Pirkėjas gali grąžinti kokybišką prekę ir atgauti už ją sumokėtus pinigus (pinigų grąžinimo garantija) per 14 kalendorinių dienų nuo prekės pristatymo dienos (jei atitinkamame Pirkėjui pateikiamame dokumente nenurodytas ilgesnis laikotarpis).

Pinigų grąžinimo garantija - Pirkėjas gali pasinaudoti, jeigu prekės nebuvo naudojamos, yra nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos, išsaugotos jų vartojamosios savybės ir pirkėjas turi įrodymus, patvirtinančius, kad jis daiktus pirko iš to Pardavėjo. Garantijos instrukcijos yra pateikiamos pirkėjui kartu su prekių patvirtinimo laišku, išsiųstu į užsakymo metu nurodytą el.pašto adresą.